Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Donec pretium arcu ullamcorper dolor accumsan blandit.

  Randevu Al

  (+90 256 613 16 16)

  Özel Kuşadası Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümü olarak yenidoğan döneminden 16 yaşa kadar olan periyotta sağlıklı çocuk izlemi, hastaların tanı ve tedavisi hizmeti verilmektedir.Hastanemiz Bebek Dostu Hastane ünvanına sahip olup, doğum sonrası anne sütü ile beslenme konusunda eğitim ve destek verilmektedir.Yenidoğan sarılığının tedavisinde fototerapi uygulanması kısa süre içinde etki gösteren cihazlar ile yapılmaktadır.

  Emzirme ile ilgii sorunlarda, birimimizde uzman doktor ve bebek hemşiresi yardımcı olmakta, gerekli durumlarda anne sütünün pompa sağılması konusunda yardımcı olunmaktadır.Bebeklik döneminde güncel aşı takvimi izlenmekte olup, aileler aşılar hakkında bilgilendirilmektedir. Ek besinlere geçiş döneminde beslenme ile ilgili bilgiler ve izlem yapılmaktadır.

  Çocukluk dönemi hastalıklarının tanı ve tedavisi ayaktan ve gerekirse yatarak uygulanmaktadır.

  Polikliniğimiz randevu sistemine göre çalışmala birlikte acil ve özel durumlarda hastaların muayene ve laboratuvar sonuçları en kısa sürede değerlendirilmektedir. Polikliniğimiz hastalarımız için özel olarak dizayn edilmiş olup, rahat ve eğlenceli bir ortamda hizmet verilmektedir.