Genel Yoğun Bakım

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Donec pretium arcu ullamcorper dolor accumsan blandit.

  Randevu Al

  (+90 256 613 16 16)

  Hastanemiz Anesteziyoloji ve Yoğun Bakım Departmanı, Uz.Dr.Hasan Çoruk yönetiminde ileri teknolojiye sahip ameliyat salonları ve dünya standartlarında teknik ekipmanları ve monitarizasyon yöntemleri, uzman anestezi teknisyenleri, ameliyat teknisyen ve hemşireleri ve yoğuun bakım hemşireleri ile 7  gün 24 saat hizmet vermektedir.

  Hastanemizde sedasyon-analjezi, genel anestezi, aksiller ve interskalen blok gibi bölgesel anestezi, kombine spinal-epidural anestezi, kontinü spinal anestezi dahil tüm modern anestazi yöntemleri kullanılmaktadır.

  Ameliyathanelerimiz Genel Cerrahi, Kadın Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji,  Kulak Burun Boğaz, Göz,  Nöroşirürji gibi tüm cerrahi branşların kullanımına açıktır.

  Ameliyathanemizde laparoskopik ve endoskopik girişimler yapılmaktadır. Sezaryen ve Normal doğumlar (ağrısız) çoğunlukla epidural anestezi yöntemiyle gerçekleşmektedir. Operasyon sırasında ve sonrasında yaşamsal fonksiyonların takibi ve  kontrolü Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzman doktoru tarafından yapılmaktadır.

  6 yatakalı Yoğun Bakım ünitemizde, her yaştaki kritik hastalara hizmet verilmektedir. Her yatak başında yapay solunum cihazı ve her türlü monitorizasyona uygun monitörler yer almaktadır.

  Kritik hasta takip ve tedavisi, dahiliye ve anesteziyoloji ve reanimasyon uzman doktorları tarafından yapılmaktadır.